Menu

Anna Blog

...takie sobie dyrdymałki...

Proooszę!!!

annazadroza

 

 
Jestem niepocieszona, zmartwiona a tak naprawdę naprawdę zła i wściekła!!! Jutro minie druga rocznica mojej przygody blogowej a tu taka paskudna niespodzianka! Nie lubię niespodzianek, nienawidzę zmian! Tak dobrze się tutaj poczułam, od rana myślę o spotkaniach z Wami w tym - wprawdzie - wirtualnym świecie, lecz przynoszących zupełnie realny rezultat jak choćby przepisy, wymianę doświadczeń, uwag, wykorzystywanie dobrych rad, zastanawianie się nad własnym postępowaniem czy słowem na skutek kontaktów z Wami itp., itd.
A tu zamykają bloxa. Nie podoba mi się to!!!
Jakie wyjście z sytuacji? Kiedyś Duży założył mi ... stronę? Nie wiem, przecież jestem kompletną nogą w tych sprawach. W każdym razie miejsce, gdzie miałam przenosić teksty z bloga gdy pierwsze pogłoski o zamknięciu się pojawiły. Przecież po to zaczęłam pisać na blogu, żeby swoje dyrdymałki ocalić od zapomnienia i puścić je w świat. Nie przenosiłam, bo tak dobrze mi było na blogu, normalnie jak w domu:))) Teraz zaczęłam w przyspieszonym tempie przenosić. Wykańczać i poprawiać będę potem, jak skończę. Nie potrafię się całkiem tam poruszać, nie wiem co z komentarzami - jakieś się pojawiły w obcych językach, niczego nie rozumiem bo instrukcje też nie "po mojemu", potrzebne mi wsparcie Dużego. Kiedyś się ogarnę z tym wszystkim, na razie tylko przenoszę. W każdym razie adres podam, to będziecie mogły podać swoje nowe namiary, żebym mogła Was odszukać w tej nowej rzeczywistości. Nie zostawiajcie mnie całkiem, proooszę!!!

 

 

 

Komentarze (40)

Dodaj komentarz
 • cytrynka1

  Ty po dwóch latach- a ja po 14... Nienawidzę się przenosić, zmieniać telefonu, a jak mój bank jakiś czas temu zmienił stronę to bardzo długo trwało, zanim ogarnęłam.
  Bez komentarza... Też się pewnie gdzieś przeniosę...

 • urszula97

  Ale jest zła, ja dopiero jestem zielona,wszakże bloxa udało mi się otworzyć przy pomocy dobrych dusz ale teraz? zdradź czy u Ciebie to bloger czy blogspot bo to co oni oferują to mi w ogóle nie podchodzi.
  odnośnie zapiekanki to sie jej nie przykrywa, duszenie to przy właczonym piekarniku góra i dół, naczynie na przedostatnim żeberku w piecu,tak jak mięso się piecze.

 • fusilla

  Ja mam ten sam zgryz. Jestem beznadziejnym przypadkiem gubiącym się nawet w starej technice, a nowa to dla mnie kosmos ! Nie mam pojęcia jak sobie poradzę!

 • mmzd

  Może napiszmy razem do bloxa, a nuż się uda i jednak zmienią zdanie ! co szkodzi sprobować !!

 • pozasferamarzycieli

  chodzi o model biznesu. Mnie odrzuciło od tej platformy w momencie ukazania się reklam. Nie publikowałem niczego i czekałem. Po kilku miesiącach otrzymałem info o tym że jeżeli nie pojawi się żaden nowy blog zostanie skasowany. Wróciwszy poza jednym wpisem na starym blogu nic nie dodawałem, a w zamian założyłem inne. Koszt utrzymania wystarczyłoby przenieść na użytkujących ( np. autorzy płacą 40 % , stali bywalcy 35%, bywający 20 itd. aż do ZYSKU operatora czyli znaku handlowego ) . W tym kraju najpierw się robi , a następnie po wyburzeniu liczy koszty intelektualne, sens migracji ect. Do bloga tego. Społeczność sama może w sposób racjonalny zastanowić się gdzie chcielibyście się dzielić własnym odbiorem myśli autorki. " nie naprzykrzam się nazbyt " stąd poza muzyką już mnie nie ma. ) www.youtube.com/watch?v=p28sfqv8iIo (

 • veanka

  Własnej strony z własnym adresem nie założę, bo to średnio mi odpowiada.
  Najchętniej założyłabym bloga na Blogspocie, bo tam zaglądam na kilka blogów.
  Ale chodzą różne słuchy, ze też się może posypać.
  Woordpress najmniej mi pasuje, ale pożyjemy, zobaczymy.
  Kontaktu na pewno nie stracimy, bo majlowo jakoś się poznajdujemy.
  Właśnie napisałam do admina, czy zostawią nam ten adres poczty na gazecie, czy też nam to zabiorą.
  Jak dostanę odpowiedź to powiadomię.
  Gdyby tę pocztę nam zostawili, to sprawa byłaby prosta, bo każdy kto ma bloga na bolxsie ma konto na tej gazetowej poczcie.

 • bognna

  Pisze od 2008 roku. Kawal czasu.. .
  Dopiero teraz przeczytalam info o zamknieciu Bloxa. Musze pomyslec co robic dalej.

 • babciabezmohera

  Ja mam blisko 12-letni staż i niektórych tekstów trochę mi szkoda. Próbuję poprzenosić na Blogspota, ale nie wiem, czy mi starczy cierpliwości, bo trochę roboty z tym będzie... ;( Jakbyś była zainteresowana, to: babciabezmohera.blogspot.com/ Zapraszam. :)

 • marijana2

  Jak ja nie lubię przeprowadzać się w internecie lub do nowego telefonu albo zmieniać laptopa. A trzeba będzie wyprowadzić się z bloxa.
  Rok temu przeprowadziłam się z onetu na bloxa. A teraz gdzie? Sama nie wiem... muszę to przemyśleć.

 • Gość: [mmzd] 93.188.100.*

  Trochę węszę w tym wordcośtam czymś tam, niby bloga założyłam, ale na razie średnio sobie radzę :(
  wyszło takie cuś - pomiedzypatrzeawidze.home.blog

 • mmzd

  to byłam ja , Magda

 • e.urlik

  Ja nawet nie bardzo rozumiem o czym wy rozmawiacie, jak to się kopiuje, jak się przenosi... jejku, zaczynam panikować.

 • emma_b

  spokojnie, przecież zostały jeszcze dwa miesiące.
  Aniu, chyba dobrze kombinujesz z własną stroną, bo pewnie stopniowo cała blogosfera zniknie. albo pojawią się płatne oferty. a co u siebie to u siebie:)

 • annazadroza

  Cytrynko kochana, nienawidzę zmian, jestem techniczną nogą kompletną i umieram ze strachu przed nowościami. Strasznie długo trwa zanim się z nimi oswoję a wtedy znowu coś zmieniają... koszmar...

 • annazadroza

  Uleńko, ja nawet zdjęć nie nauczyłam się wstawiać, choć już wiele ogarnęłam i co? Od początku muszę się wszystkiego uczyć. To kłopot, bo chłopców już nie mam pod ręką, żeby wspomogli i dokładnie wytłumaczyli co i jak. BBM i Magda już podały nowe namiary:))) Ja podam jak przeniosę, bo mi się wszystko plącze i wczoraj cały dzień siedziałam nad Lapciem, bo na początku nie wiedziałam co mam robić. Aż mnie prawy nadgarstek rozbolał:(
  Dzięki za wskazówki do zapiekanki:)

 • annazadroza

  Fusilko, Ty jesteś o wiele bardziej oblatana ode mnie, dasz radę:) Już większej technicznej fujary niż ja to na świecie nie ma.

 • annazadroza

  Magduś, już zajrzałam, dobrze wyszło, Z jajami;))) Czyli już jest jedno pewne miejsce gdzie się spotkamy a drugie to BBM. Moje za chwilę podam bo jeszcze mi się wszystko plącze.

 • annazadroza

  Pozasferamarzycieli, nie naprzykrzasz się, wnosisz nowy powiew:) Zapraszam "na zawsze", szare komórki zmuszam dzięki Tobie do rozruszania się, oczywiście tylko te, które jeszcze działają;))) A za muzykę dziękuję:)))

 • annazadroza

  Veanko, nic nie wiem o żadnym adresie poczty na gazecie. Skąd się go bierze? To ja też go mam?

 • annazadroza

  Bognna, znajdź jakieś miejsce dla siebie i powiedz gdzie Cię szukać. KONIECZNIE!!!

 • annazadroza

  BBM, zaglądam tam czasem lecz zdecydowanie lepiej mi się czyta bloxa. A tu taka przykra wiadomość. Dobrze jednak, że tam jesteś bo stanowisz stały punkt odniesienia, jesteś taką latarnią morską w tym czasie burzy i zmian;)))

 • annazadroza

  Marijanko, nienawidzę zmian, jak ja ich nienawidzę! Lecz cóż, siła wyższa... Przemyśl i znajdź dla siebie miejsce oczywiście informując o tym. Ty i Twój blog to jak kolorowy motyl w jesiennej szarudze...

 • annazadroza

  Ewuś, nie panikuj tylko niech Ci mądre duszyczki powiedzą co masz robić. Np Magda, Emma i Veanka - mnie się wydaje, że one potrafią różne cuda w tym świecie komputerowo-wirtualno-jakimś-tam robić.

 • annazadroza

  Emmo, ja nic nie kombinuję, bo nawet nie wiedziałabym w jaką stronę myśli posłać...To Duży kiedyś tak pomyślał. I całe szczęście. Ja się w tym wszystkim jakoś muszę odnaleźć, co łatwe dla mnie nie jest.

 • fusilla

  Bardzo Ci dziękuję! Usłyszeć taki komplement - sama przyjemność! Masz o wiele lepsze zdanie o mych umiejętnościach niż ja, która zna własne mankamenty! :-))))))))) Mnie na przykład w założeniu bloga na bloxie pomogła właśnie w dużej mierze Veanka! Sama miałabym z tym problem ogromny!
  Pocztę masz na mur-beton, z nazwą Twojego nicka względnie loginu, czyli prawdopodobnie annazadroza@gazeta.pl - ( mój adres to fusilla@gazeta. pl ) Logujesz się tak jak do bloga! Sprawdź! :-)

 • krzysztof213

  A jak nawet nie widziałem o tym
  kiedy proszę napisz kiedy

 • krzysztof213

  Dziś dzięki za komentarz
  Jak coś napis krzysztof213@gazeta.pl
  Ja tu pani patrzę na psy sam i wodę ognistą piję
  I tylko ciebie pozdrawiam serdecznie
  Ja tu w innym miejscu niż ty i w innym kolorze życia
  Z innymi sprawami
  I zresztą kogo to interesuje
  Pozdrawiam

 • annazadroza

  Fusilko:-) Próbowałam z tą pocztą, ale coś pokręciłam i uciekłam ze strachu, bez wsparcia chłopaków nie dam rady. Ale cóż, jakoś będzie, musi i już!

 • annazadroza

  Krzysiu:-) Jak znajdziesz sobie nowe miejsce to podaj gdzie będziesz, dobrze?

 • krzysztof213

  Miejsce !?
  Jak jestem wygany z raju i może ty też Anno
  Jeżeli był jakiś raj jak chodzi o historię nowego i jak i starego świata
  Ale nie omieszkam ci napisać

 • krzysztof213

  No i przecież nie ma 29 tym roku hmm
  Hmm czy to pomyłka...

 • krzysztof213

  No i przecież nie ma 29 tym roku hmm
  Hmm czy to pomyłka...

 • annazadroza

  Krzysiu, nie 29-go, już jest 1 dzień marca.

 • bognna

  Ty takze Anno:)

  Niestety u mnie nic sie" w temacie Bloxa" nie klaruje:(((((

 • annazadroza

  Bognna, dlaczego? Coś przecież wymyślisz, na pewno się uda. W następnym wpisie, w komentarzu, Cytrynka podała "przepis" na przenoszenie, może Ci pomoże.

 • pozasferamarzycieli

  jest wiele drog. Jedna to rozpoczęcie od nowa unikając początkowego zawstydzenia. Pewien " mistrz " ,,kiedyś rzekł : jak jesteście gotowi to poszukujący ciekawej informacji się znajdą i najpewniej z zainteresowaniem zapoznają się z tym co macie do przekazania,, . Kolejny w kilka "dziewcząt" przenoście się wspólnie. Będzie taniej :) , mniej paniki i wspolne wspomnienia. No i ta trudniejsza część. Znaleźć miejsce, przestrzen i sposób aby w kolejnym miejscu nie powielać znów kiedyś paniki wyprowadzki. dla lekko spanikowanych - www.youtube.com/watch?v=89w-L3aICj4 ))

 • annazadroza

  Pozasferamarzycieli:-) Jak widzisz dziewczyny są obrotne i część już odnalazła swoje nowe miejsca, część szuka ale myślę, że wszystkie sobie poradzą i kontaktu nie stracimy bo to kontakt pozytywny i wzbogacający, (nie mylić z "ubogacający"- ostatnio modne słowo, którego jakoś nie lubię).
  Za muzykę dziękuję, ABBA z fajnymi przeżyciami z młodości się kojarzy. Ale nie tylko, z wnuczką wielokrotnie film oglądaliśmy zbiorowo, rodzinnie i za każdym razem to odjazd w piękny świat.

 • annazadroza

  Marijanko!!! Nie potrafiłam u Ciebie dodać ani słowa!!! Nie udowodniłam, że nie jestem robotem. Może jestem?

 • marijana2

  Aniu, na pewno nie jesteś robotem. Po przeczytaniu Twojego komentarza pogalopowałam na Bllogera. Mam wyłączoną weryfikację obrazkową przy komentarzach. Nie wiem dlaczego nie można zamieścić komentarza.
  SOS - może ktoś pomoże ?
  Już tęsknię za Bloxem, tu wszytko było takie proste, klarowne.
  Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli :)

 • Gość: [annazadroza] *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  Marijanko:-)Do żadnej nie mogę nic wpisać, ciamajda rekordowa jestem. Muszę poczekać aż któryś z syneczków moich kochanych starą matkę poratuje, buuu!!!

Dodaj komentarz

© Anna Blog
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci